Povlaky na polštářky

Jsme na Facebooku

Povlaky na polštářky

Bytový textil nezapomíná na povlaky na malé polštářky. Na výběr v materiálu BAVLNAKREP a MIKROPLYŠ, dále DĚTSKÉ povláčky. Novinkou jsou svítící povlaky s LED diodou s vánočními motivy.

K povlakům je možné dle potřeby zakoupit NÁPLŇ do polštářků z dutého vlákna - kuličky nebo molitanové drtě.

 

Podkategorie

 • - bavlna
  Bavlněné povlaky na polštářky od českého výrobce představují krásné motivy s jemným vzorem kytek, proužků a uni barvy. Zajímavé a velmi pěkné jsou kombinace dezénů u patworkových a dekoračních povláčků. Povláčky doplňují i ložní soupravu stejného dezénu.
 • - krep

  Krepové povlaky na polštářky od českého výrobce představují krásné motivy s jemným vzorem kytek, proužků a patchworku v rozměru 40 x 40 cm. K povlaku je vždy možnost zakoupení výplně.

 • - povlak váleček

  Bavlněné i krepové povlaky na polštářky ve tvaru válečku. Téměř všechny dezény jsou součástí celého setu - povlečení, přehoz a další typy dekoračních polštářků.

 • - mikroflanel/mikroplyš

  Mikroplyšové povlaky na polštářky v dezénu  kytek, kruhů nebo v uni barvě. Dodáváme se zipovým uzávěrem.

 • - jednobarevné

  Velký výběr jednobarevných povlaků na polštářky. V materiálu jersey v nabídce rozměry 40x40 cm, 40x50 cm a 50x70 cm. Polštářky je možné popřípadě barevně sladit s jersey prostěradly.

 • Výplň do polštářů

  Samostatně můžete zakoupit výplň do polštářů, rozměry: 35x45 cm  40x40 cm  40x50 cm

  Výbírat je možné z více druhů polštářů, podrobnější popis vždy uvnitř výrobku.

Zapínaní
Barva
Při poskytování našich služeb používáme soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Další informace