Softcotton

Jsme na Facebooku

Softcotton

Představujeme kolekci luxusních ručníků a osušek Soft Cotton. Výrobky se vyznačují špičkovou kvalitou díky svému materiálu - česané příze tkané z egejské bavlny, která je známá jako nejlepší ve své kategorii. Ručníky a osušky výborně absorbují, pro pokožku jsou velmi jemné a hebké.

Soft Cotton výrobky jsou antibakteriální (certifikovaným americkým produktem Microban). Microban antimikrobiální ochrana zabraňuje růstu bakteriím, které způsobují zápach a proto je tkanina čistější a svěžejší.

Vybrané osušky a ručníky jsou navíc sladěny s dámskými a pánskými župany, koupelnovými předložky či papučkami stejného materiálu a dezignu. Opravdový luxus a harmonie ve Vaší koupelně. Přejeme pohodlný nákup.

Podkategorie

 • - malý ručník 32x50 cm

  Malý tzv. obličejový ručník 32x50 cm výrobce Soft cotton. Velmi jemný a hebký k pokožce, přesně takový jaký by ručník na obličej měl být.

  Ručník je vždy součástí celé sady tj. klasického ručníku a osušky. U některých dezénů navíc možnost zakoupení i koupelnové předložky, županů a pantoflí. 

 • - ručník 50x100 cm

  Nabídka luxusních ručníků Soft cotton. Kvalitní, velmi hebké a absorční. 

 • - osuška 85x150 cm

  Heboučké a zároveň velmi kvalitní osušky SoftCotton s antibakteriální ochranou. Vybrané vzory osušek jsou součástí sady - ručníky, župany, předložky do koupelen a domácí papuče.

Při poskytování našich služeb používáme soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Další informace