Ručníky a Osušky

Jsme na Facebooku

Ručníky a Osušky

Bytový textil doplňujeme kvalitními ručníky a osuškami. V levé liště rozděleno dle materiálu:

bavlna - froté, bambus a softcotton.

Přejeme pohodlný nákup.

Podkategorie

 • Froté, Bambus

  Ručníky a osušky v materiálu 100% bavlny - froté a bambusu. Bambus je nejrychleji rostoucí rostlina na světě, a to hlavně proto, že má mimořádnou savost, která jí pomáhá růst. To se samo o sobě nabízí využít ve výrobcích, kde je tato funkce vyloženě prioritou.

  Rozměry ručníků: 50 x 100 cm    osušek: 70 x 140 cm a 100 x 104 cm


 • Softcotton

  Představujeme kolekci luxusních ručníků a osušek Soft Cotton. Výrobky se vyznačují špičkovou kvalitou díky svému materiálu - česané příze tkané z egejské bavlny, která je známá jako nejlepší ve své kategorii. Ručníky a osušky výborně absorbují, pro pokožku jsou velmi jemné a hebké.

  Soft Cotton výrobky jsou antibakteriální (certifikovaným americkým produktem Microban). Microban antimikrobiální ochrana zabraňuje růstu bakteriím, které způsobují zápach a proto je tkanina čistější a svěžejší.

  Vybrané osušky a ručníky jsou navíc sladěny s dámskými a pánskými župany, koupelnovými předložky či papučkami stejného materiálu a dezignu. Opravdový luxus a harmonie ve Vaší koupelně. Přejeme pohodlný nákup.

 • Plážové osušky

  Představujeme plážové osušky s vysokou gramáží oblíbené pro maximální pohodlí. V nabídce různé odstíny s letní tématikou. Ideální k relaxaci u bazénu či na pláži.

Při poskytování našich služeb používáme soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Další informace